KRMENÁR,
alebo zoznam krstných mien a ich charakteristických čŕt
zapísaných v Notesu školníka Rambajska

YVETTE

Osobným číslom tohto mena je 7 - Tajomnosť a Yvetty majú vždy okolo seba akúsi "auru", alebo vibrácie, ktoré spôsobujú zneistenie ich okolia. Nikto presne nevie, čoho sú schopné a tak si radšej od nich udržuje odstup. Yvetty teda pôsobia dosť pyšne a nafúkane, ale je to len akýsi obranný reflex. Chceli by sa uvoľniť a nájsť si pre seba toho pravého, mať kopu detí a dobré zamestnanie - to sú ich sny, lenže málokedy sa im splnia. Keďže sa nikto v nich nevyzná, ich okolie im dáva akúsi schopnosť realizovať sa aj v typicky mužských oblastiach. Zverujú im mnohé zodpovedné a ťažké úlohy a Yvetty sa rady stanú nepostrádateľnými. No potom, keď už majú nejaký vplyv a moc, ťažko sa rozhodujú a vracajú ku svojim ženským povinnostiam. Tak sa dostávajú do konfliktov a nevedia si rady, preto často trpia depresiami, nedocenením, obmedzovaním a odsudzovaním. Yvetty by si teda nemali brať na seba priveľa a byť radšej menej úspešnými pracovníčkami, no oveľa lepšími manželkami a matkami. Toto meno sa hodí pre znamenie: Lev, Býk, Panna, Strelec a vhodnými farbami sú modrá a zelená.

YVONNE

Osobným číslom tohto mena je 3 - Schopnosť. Vhodné je pre každé znamenie a vhodnou farbou je fialová. Yvonny sú nadané, aj umelecky, ale aj materialisticky - dokážu sa uplatniť v každom smere. Ich osobné číslo v nich podporuje ženskosť a ony využívajú svoje nadanie v plnej miere. Dokážu zneužívať iných, ale nikdy nie na zlé, rady intrigujú a pozorujú iných, ako riešia ich hlavolamy. Neúspech pre nich nie je nič konečné, nevzdávajú sa vedia sa vynájsť aj v tej najťažšej chvíli. Yvonny sú neodolateľné a využijú aj slzy, len aby sa dostali z ťažkostí. Bývajú spravodlivé a vedia si uznať chybu, teda život s nimi nie je ťažký, ak zvládnete ich sexuálne nároky.

*
Krstné meno Vám zväčša pridelili Vaši rodičia. V ojedinelých prípadoch ste si ho vybrali sami a tým ste prejavili vôľu zmeniť rodičovské rozhodnutie. Ak sa preto domnievate, že charakteristiky uvedené v tomto Krmenári nie sú pre Vás tie pravé, reklamujte prosím svoje krstné meno u jeho autora. Pán školník Rambajsek sa necíti byť zodpovedný za nekorektné údaje vo svojom Notese.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Do ostatných kapitol Notesu školníka Rambajska
môžete prispieť formou e-mailu na adrese
rambajsek@kamdoskoly.sk